Plezier en leren in het water  

Zwemmen met je klas is niet alleen leuk, het is ook super leerzaam. Kinderen bewegen actief, ontwikkelen hun motoriek en krijgen meer zelfvertrouwen in het water.

Plezier en leren in het water  

Zwemmen met je klas is niet alleen leuk, het is ook super leerzaam. Kinderen bewegen actief, ontwikkelen hun motoriek en krijgen meer zelfvertrouwen in het water. Zo werken ze aan hun fitheid zonder dat het voelt als een gewone gymles. 

Ons openluchtzwembad is de ideale plek. Hier kunnen scholen veilig zwemlessen of activiteiten organiseren. Extra zwemvaardigheid oefenen, een sportdag vullen of het schooljaar speels afsluiten? Dat kan in ons bad. 

Zwemmen met je klas is een goed idee 

  • Veiligheid: Water is overal in Nederland. Goed kunnen zwemmen maakt kinderen veiliger. 
  • Beweging: Zwemmen traint conditie, coördinatie en kracht. 
  • Afwisseling: Een frisse duik geeft nieuwe energie. Kinderen concentreren zich daarna beter. 
  • Plezier: Samen zwemmen versterkt het groepsgevoel. 

Roel, docent groep 8 CNS Wilhelmina over Zwembad De Vrije Slag: 

“Wij kijken elk schooljaar weer uit naar mei. Dan starten we met zes waterclinics voor groep 7 en 8. De kinderen genieten van een ‘natte’ gymles, trekken soms een baantje en leren hoe ze zichzelf en anderen kunnen redden. Vooral de oefening met de vuilniszak vinden ze prachtig. Als afsluiting lekker vrij zwemmen. Voor ons bewegingsonderwijs is Zwembad De Vrije Slag echt een mooie aanvulling.” 

Wil jij dit ook voor jouw klas? We denken graag met je mee. Neem contact op en ontdek hoe zwemmen een waardevolle toevoeging is aan jullie lessen. 

Op de hoogte blijven?

Wil je vaker updates over ons openluchtzwembad lezen? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf de hoogte van alle nieuwtjes, evenementen en ontwikkelingen. Een paar keer per jaar ontvang je de leukste berichten rechtstreeks in je mailbox.